Historik - Karlstads Parkerings AB 2007-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergin, Björn supp M2003-03-31 - 2011-03-31
Mokhtari, Saeid supp s2007-03-31 - 2008-01-24
Nyström, Kristina supp S2003-03-31 - 2011-03-31
Eriksson, Mattias rev 2007-03-31 - 2011-03-31
Augustsson, Ingrid lekmrev S2003-03-31 - 2011-03-31
Larsson, Magnus led mp2007-03-31 - 2007-10-11
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf FP2003-03-31 - 2011-03-31
Stiglert, Göran ordf S2007-03-31 - 2011-03-31
Johansson, Björn lekmrevsupp C2007-03-31 - 2011-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)