Historik - Barn- och ungdomsnĂ€mndens arbetsutskott 2007-01-16
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Lagerquist, Marcus v ordf m2007-01-16 - 2007-09-13
Wetterberg, Lena led v2007-01-16 - 2008-09-01
BenterÄs Lucht, Henrik ers m2007-01-16 - 2007-09-13
Nilsson, Maria ers mp2007-01-16 - 2007-11-08
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart ordf S2007-01-16 - 2010-12-31
Fröding, Mattias J led KD2007-01-16 - 2010-12-31
Wilén, Anna led MP2007-01-16 - 2010-12-31
Dahlén Gauffin, Anna ers S2007-01-16 - 2010-12-31
Pettersson, Tore ers V2007-01-16 - 2010-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)