Historik - Tillv√§xtutskottet 2006-11-07
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wallenius, Claes led V2006-11-07 - 2010-10-31
Kullgren, Peter ers KD2005-03-22 - 2010-10-31
Pettersson Frykberg, √Öke ers MP2006-11-07 - 2010-10-31
Melesjö Windahl, Lena ers S2006-11-07 - 2014-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lander, Henrik v ordf C2006-11-07 - 2010-10-31
Holm, Håkan ordf S2006-11-07 - 2010-10-31
Lindblom, Henrik led FP2006-11-07 - 2010-06-30
Tallgren, Anders led s2006-11-07 - 2008-06-01
Knape, Anders ers m2003-01-01 - 2007-05-22
Grip, Lena ers V2006-11-07 - 2010-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)