Historik - Kommunstyrelsen 2006-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf S2002-11-04 - 2010-10-31
Kullgren, Peter led KD2005-03-17 - 2010-10-31
Pettersson Frykberg, Ă…ke led MP2002-11-04 - 2010-10-31
Wallenius, Claes led V2006-11-02 - 2010-10-31
Johansson, Anders ers C2006-11-02 - 2010-10-31
Hidén, Susanna ers M2006-11-02 - 2010-10-31
Lagerquist, Marcus ers m2006-11-02 - 2007-09-13
Ergin-Carlsson, Pelin ers S2006-11-02 - 2010-10-31
Högman, Östen ers S2006-11-02 - 2014-10-15
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders v ordf m2002-11-04 - 2007-05-14
Lander, Henrik led C2002-11-04 - 2014-05-31
Lindblom, Henrik led FP2002-11-04 - 2010-06-30
Nisser Larsson, Margareta led M2002-11-04 - 2010-10-31
Holm Alteblad, HĂĄkan led S2002-11-04 - 2014-10-15
Larsson, Linda led S2005-01-20 - 2014-03-31
Tallgren, Anders led s2006-11-02 - 2008-05-31
Hedberg, Malin ers L2006-11-02 - 2018-10-14
Nilsson, Göran ers M2002-11-04 - 2014-10-15
Edman, Pernilla ers S2006-11-02 - 2018-10-14
Jansson, Lennart ers S2006-11-02 - 2010-10-31
Grip, Lena ers V2006-11-02 - 2014-03-12

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)