Historik - Stiftelsen Karlstadshus 2003-04-22
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gerard, Ulf lekmrevsupp kd2003-04-22 - 2006-01-19
Skyllberg, Siv lekmrevsupp s2003-04-22 - 2007-03-30
Hellgren, Eva ers kd2003-04-22 - 2003-09-24
Oscarsson, Thomas ers s2003-04-22 - 2004-08-19
 
Aktiva förtroendevalda
Igelström, Hans ordf S2003-04-22 - 2011-03-30
Mandell, Ă…ke lekmrev m2003-04-22 - 2007-03-29
Alvers, Harald led M2003-04-22 - 2011-03-30
Hammarbo, Laine led s2003-04-22 - 2007-03-30
Jansson, Lennart ers s2003-04-22 - 2007-03-30

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)