Historik - Karlstads Parkerings AB 2003-03-31
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Bergin, Björn supp M2003-03-31 - 2011-03-31
Andersson, Lena supp s2003-03-31 - 2007-03-31
Nyström, Kristina supp S2003-03-31 - 2011-03-31
Gerard, Ulf lekmrevsupp kd2003-03-31 - 2005-03-17
Augustsson, Ingrid lekmrev S2003-03-31 - 2011-03-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf FP2003-03-31 - 2011-03-31
Jansson, Lennart ordf s2003-03-31 - 2007-03-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)