Historik - RĂ„det för funktionshindrade 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Jansson, Lars-Martin led mp2003-01-01 - 2006-12-31
Nyström, Kurt led mp2003-01-01 - 2003-11-30
Hedberg, Annecharlotte led s2003-01-01 - 2006-12-31
Partanen, Gun led v2003-01-01 - 2006-12-31
Falck, Maj-Lis ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Gidlund, Marianne ers c2003-01-01 - 2006-12-31
Forssander Karlsson, Gunilla ers FP2003-01-01 - 2010-12-31
Wallmyr, Rune ers fp2003-01-01 - 2006-12-31
Gustafsson, Lillemor ers kd2003-01-01 - 2006-12-31
Ackerot, Bertil ers m2003-01-01 - 2006-12-31
MĂ„nskog, Gunnar ers m2003-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, HĂ„kan ordf s2003-01-01 - 2006-12-31
Agneblad, Ingela led s2003-01-01 - 2006-12-31
Gauffin, Anna led s2003-01-01 - 2006-12-31
Stiglert, Göran led s2003-01-01 - 2006-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)