Historik - Kommunfullmäktige 2002-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Anders led C2002-11-01 - 2010-10-31
Ohlsson, Thomas led C2002-11-01 - 2010-10-31
Lagerquist, Marcus led m2002-11-01 - 2007-09-13
Carlsson, Anne led S2002-11-01 - 2010-10-31
Mokhtari, Saeid led s2002-11-01 - 2008-01-24
Wallenius, Claes led V2002-11-01 - 2010-10-31
Westlund, Birgitta ers MP2002-11-01 - 2010-10-31
Larsson, Kalle ers s2002-11-01 - 2008-02-12
 
Aktiva förtroendevalda
Samuelsson, Birgitta ordf S2002-11-01 - 2010-10-31
Ekman, Ove led KD2002-11-01 - 2010-10-31
Granström, Karin led MP2002-11-01 - 2010-10-31
Stiglert, Göran led S2002-11-01 - 2010-10-31
Westlund, Sven ers S2002-11-01 - 2010-10-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)