Historik - Samverkansgrupp för barn och ungdom 2001-12-18
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik ordf kd2001-12-18 - 2002-12-31
Warholm, Robert led fp1999-01-01 - 2006-12-31
Berghel, Daniel led m2001-12-18 - 2006-12-31
Ă–sterdahl, Lars led m1999-01-01 - 2006-12-31
Olsson, Rolf led s2001-12-18 - 2002-12-31
Wretling, Ingela led s2001-12-18 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart v ordf s2001-12-18 - 2002-12-31
Ullenius, Marie led -2001-10-15 - 2002-12-31
Alvers, Harald led m1999-01-01 - 2002-12-31
Alnebratt, Christer led s1999-01-01 - 2006-12-31
Larsson, Lars led s1999-01-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)