Historik - V√•rd- och omsorgsn√§mnden 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Adeen, Ragnar led kd2001-11-02 - 2002-12-31
Tamfeldt, Bengt led m2001-11-02 - 2002-12-31
Gustafsson, Sonia led s2001-11-02 - 2002-12-31
Halvarsson, Lennart led s2001-11-02 - 2002-12-31
Teigen, Anne ers fp2001-11-02 - 2002-12-31
Kronberg, Rose-Marie ers kd2001-11-02 - 2002-10-17
Hägerström, Gunilla ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Pereyra, Daniel ers m2001-11-02 - 2002-12-31
√Ėijen, Brittkarin ers m2001-11-02 - 2002-12-31
Beckman, Margita ers mp2001-11-02 - 2002-03-21
Ahlén, Maria ers s2001-11-02 - 2002-12-31
Birath, Kenneth ers s2001-11-02 - 2002-12-31
Bohman, Thomas ers v2001-11-02 - 2002-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Stiglert, Göran v ordf s2001-11-02 - 2002-12-31
Elgh, Monica ordf m2001-11-02 - 2002-12-31
Johansson, Björn led c2001-11-02 - 2002-12-31
Gundahl, Monica led s2001-11-02 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)