Historik - Politiska samordnare 2001-11-02
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Brandel, Rune samo -2001-11-02 - 2002-12-31
Lenz, Jörgen samo -2001-11-02 - 2002-12-31
Andersson, Ingrid samo c2001-11-02 - 2002-12-31
Möller, Fredrik samo kd2001-11-02 - 2002-03-21
Pettersson, Ă…ke samo mp2001-11-02 - 2002-12-31
Belin, Lena samo s2001-11-02 - 2002-12-31
Nordstrand, Bengt samo v2001-11-02 - 2002-11-04
 
Aktiva förtroendevalda
Gundahl, Monica samo s2001-11-02 - 2002-12-31
Jansson, Lennart samo s2001-11-02 - 2002-12-31
Stiglert, Göran samo s2001-11-02 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)