Historik - Region V√§rmland kommunalf√∂rbund 2001-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gustafsson, Lillemor led kd2001-01-01 - 2002-12-31
Melesjö Windahl, Lena led S2001-01-01 - 2014-12-31
Nordstrand, Bengt led v2001-01-01 - 2002-12-31
Berghel, Daniel ers m2001-01-01 - 2002-12-31
Jansson, Lars-Martin ers mp2001-01-01 - 2006-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik led L2001-01-01 - 2018-12-31
Elgh, Monica led m2001-01-01 - 2002-12-31
Knape, Anders led m2001-01-01 - 2002-12-31
Gundahl, Monica led s2001-01-01 - 2002-12-31
Jansson, Lennart led s2001-01-01 - 2002-12-31
Lander, Henrik ers c2001-01-01 - 2002-12-31
Dahlby, Ulf ers m2001-01-01 - 2002-12-31
Edman, Pernilla ers s2001-01-01 - 2002-12-31
Igelström, Hans ers s2001-01-01 - 2002-12-31
Samuelsson, Birgitta ers s2001-01-01 - 2002-12-31
Nilsson, Lill ers v2001-01-01 - 2002-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)