Historik - Kommunstyelsens personalutskott 2000-06-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gerard, Ulf ers kd1998-11-01 - 2001-11-05
Möller, Fredrik ers kd1998-11-01 - 2001-11-05
Lagerquist, Marcus ers m1998-11-01 - 2001-11-05
Lendrup, Stina ers m1998-11-01 - 2001-11-05
Jansson, Lars-Martin ers mp1998-11-01 - 2001-11-05
Andersson, Ann-Cathrine ers s1998-11-01 - 2001-11-05
Melesjö Windahl, Lena ers s2000-01-01 - 2001-11-05
Wretling, Ingela ers s1998-11-01 - 2001-11-05
Nordstrand, Bengt ers v1998-11-01 - 2002-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf fp1998-11-01 - 2001-11-05
Jansson, Lennart ordf s1998-11-01 - 2001-11-05
Dahlby, Ulf led m1998-11-01 - 2001-11-05
Holm, Håkan led s1998-11-01 - 2001-11-05
Igelström, Hans led s2000-01-01 - 2001-11-05
Lander, Henrik ers c2000-06-19 - 2001-11-05
Elgh, Monica ers m1998-11-01 - 2001-11-05
Ullenius, Marie ers mp1998-11-01 - 2001-10-14
Gundahl, Monica ers s2000-01-01 - 2001-11-05
Nilsson, Lill ers v1998-11-01 - 2001-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)