Historik - Helax BrĂ€nsleutveckling AB 1999-05-17
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Alf led s1999-05-17 - 2000-05-28
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders supp m1999-05-17 - 2000-06-18
Holm, HĂ„kan supp s1999-05-17 - 2001-12-17
Jansson, Lennart ordf s1999-05-17 - 2001-12-17

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)