Historik - Mariebergsskogen AB 1999-04-13
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Möller, Fredrik v ordf kd1999-04-13 - 2001-09-20
Svensson, Sven-Erik supp c1999-04-13 - 2001-09-20
Ström, Mikael supp fp1999-04-13 - 2001-09-20
Nyström, Kristina supp s1999-04-13 - 2001-10-11
Henriksson, Andreas supp v1999-04-13 - 2001-03-08
Naeslund, Anders rsupp 1999-04-13 - 2003-03-31
Rosén, Bernt lekmrev fp1999-04-13 - 2003-03-31
Ă…kerblom, Bengt led mp1999-04-13 - 2000-06-21
Andersson, Bo led s1999-04-13 - 2001-09-20
 
Aktiva förtroendevalda
Larsson, Lars supp s1999-04-13 - 2001-09-20
Jansson, Lennart ordf s1999-04-13 - 2001-09-20
Alvers, Harald led m1999-04-13 - 2001-09-20

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)