Historik - V√•rd- och omsorgsn√§mnden 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Sandell, Göran led kd1999-01-01 - 1999-08-19
Tamfeldt, Bengt led m1999-01-01 - 2001-11-01
Bergström, Karin led mp1999-01-01 - 2001-04-26
Birath, Kenneth led s1999-01-01 - 2001-11-01
Wennergrund, Annica led v1999-01-01 - 2001-11-01
Nordén, Bill ers kd1999-01-01 - 2000-03-16
Carlsson, Sandra ers m1999-01-01 - 2000-04-19
√Ėijen, Brittkarin ers m1999-01-01 - 2001-11-01
Pedersen, Anette ers mp1999-01-01 - 2001-11-01
Gustafsson, Sonia ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Wellerfors, Anita ers s1999-01-01 - 1999-09-23
Asplund, Gunnel ers v1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica v ordf m1999-01-01 - 2001-11-01
Stiglert, Göran ordf s1999-01-01 - 2001-11-01
Gundahl, Monica led s1999-01-01 - 2001-11-01
Johansson, Björn ers c1999-01-01 - 2001-11-01
Johansson, Johnny ers s1999-01-01 - 1999-10-21

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)