Historik - Politiska samordnare 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Andersson, Ingrid samo c1999-01-01 - 2001-11-01
Blomberg, Sten samo c1999-01-01 - 1999-12-31
Möller, Fredrik samo kd1999-01-01 - 2001-11-01
Bergström, Stina samo mp1999-01-01 - 1999-08-19
Höglund, Rune samo mp1999-01-01 - 2001-10-14
Lignell, Ulla samo mp1999-01-01 - 2001-05-17
Steen, Clary samo mp1999-01-01 - 2001-05-17
Andersson, Ann-Cathrine samo s1999-01-01 - 2001-11-01
Olsson, Rolf samo s1999-01-01 - 2001-11-01
Svensson, Leif samo s1999-01-01 - 2001-11-01
Wretling, Ingela samo s1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik samo fp1999-01-01 - 2001-11-01
Samuelsson, Birgitta samo s1999-01-01 - 2001-11-01
Stiglert, Göran samo s1999-01-01 - 2001-11-01
Nilsson, Lill samo v1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)