Historik - Kommunstyrelsens j√§mst√§lldhetsutskott 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf s1999-01-01 - 2001-11-05
Lendrup, Stina led m1999-01-01 - 2000-04-17
Gerard, Ulf ers kd1999-01-01 - 2001-11-05
Möller, Fredrik ers kd1999-01-01 - 2001-11-05
Lagerquist, Marcus ers m1999-01-01 - 2000-04-17
Jansson, Lars-Martin ers mp1999-01-01 - 2001-11-05
Andersson, Ann-Cathrine ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Wretling, Ingela ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Nordstrand, Bengt ers v1999-01-01 - 2001-11-05
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik v ordf fp1999-01-01 - 2001-11-05
Ullenius, Marie led mp1999-01-01 - 2001-10-14
Holm, Håkan led s1999-01-01 - 2001-11-05
Lander, Henrik ers c1999-01-01 - 2001-11-05
Gundahl, Monica ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Igelström, Hans ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Jansson, Lennart ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Nilsson, Lill ers v1999-01-01 - 2001-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)