Historik - Kommunstyrelsens Internationella utskott 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Blomberg, Sten v ordf c1999-01-01 - 1999-12-31
Melesjö Windahl, Lena led s1999-01-01 - 1999-12-31
Möller, Fredrik ers kd1999-01-01 - 2001-11-05
Lagerquist, Marcus ers m1999-01-01 - 2001-11-05
Lendrup, Stina ers m1999-01-01 - 2001-11-05
Jansson, Lars-Martin ers mp1999-01-01 - 2001-11-05
Andersson, Ann-Cathrine ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Wretling, Ingela ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Nordstrand, Bengt ers v1999-01-01 - 2001-11-05
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica led m1999-01-01 - 2001-11-05
Nilsson, Lill led v1999-01-01 - 2001-11-05
Lander, Henrik ers c1999-01-01 - 2000-06-18
Lindblom, Henrik ers fp1999-01-01 - 2001-11-05
Dahlby, Ulf ers m1999-01-01 - 2001-11-05
Ullenius, Marie ers mp1999-01-01 - 2001-10-14
Gundahl, Monica ers s1999-01-01 - 1999-12-31
Holm, Håkan ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Igelström, Hans ers s1999-01-01 - 2001-11-05
Jansson, Lennart ers s1999-01-01 - 2001-11-05

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)