Historik - Budgetberedningen 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf s1999-01-01 - 2001-11-01
Gerard, Ulf led kd1999-01-01 - 2001-11-01
Jansson, Lars-Martin led mp1999-01-01 - 2001-11-01
Nordstrand, Bengt led v1999-01-01 - 2001-11-01
Blomberg, Sten ers c1999-01-01 - 1999-12-31
Lendrup, Stina ers m1999-01-01 - 2000-02-17
Brunström, Ola ers mp1999-01-01 - 2001-11-01
Wretling, Ingela ers s1999-01-01 - 2001-11-01
Wallenius, Claes ers v1999-01-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Knape, Anders v ordf m1999-01-01 - 2001-11-01
Dahlby, Ulf led m1999-01-01 - 2001-11-01
Jansson, Lennart led s1999-01-01 - 2001-11-01
Lindblom, Henrik ers fp1999-01-01 - 2001-11-01
Stiglert, Göran ers s1999-01-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)