Historik - Kommunstyrelsen 1998-11-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Melesjö Windahl, Lena ordf s1998-11-01 - 2001-11-01
Gerard, Ulf led kd1998-11-01 - 2001-11-01
Lendrup, Stina led m1998-11-01 - 2000-02-17
Jansson, Lars-Martin led mp1998-11-01 - 2001-11-01
Andersson, Ann-Cathrine led s1998-11-01 - 2001-11-01
Nordstrand, Bengt led v1998-11-01 - 2001-11-01
Blomberg, Sten ers c1998-11-01 - 1999-12-31
Möller, Fredrik ers kd1998-11-01 - 2001-11-01
Lagerquist, Marcus ers m1998-11-01 - 2001-11-01
Wretling, Ingela ers s1998-11-01 - 2001-11-01
 
Aktiva förtroendevalda
Jansson, Lennart v ordf s1998-11-01 - 2001-11-01
Lindblom, Henrik led fp1998-11-01 - 2001-11-01
Dahlby, Ulf led m1998-11-01 - 2001-11-01
Knape, Anders led m1998-11-01 - 2001-11-01
Igelström, Hans led s1998-11-01 - 2001-11-01
Lander, Henrik ers c1998-11-01 - 2001-11-01
Elgh, Monica ers m1998-11-01 - 2000-02-17
Ullenius, Marie ers mp1998-11-01 - 2001-10-14
Gundahl, Monica ers s1998-11-01 - 2001-11-01
Holm, Håkan ers s1998-11-01 - 2001-11-01
Nilsson, Lill ers v1998-11-01 - 2001-11-01

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)