Historik - V√•rd- och omsorgsn√§mnden 1997-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Seidal, Tomas led kd1995-03-01 - 1998-12-31
Lien, Camilla led m1995-03-01 - 1998-12-31
Gustafsson, Sonia led s1995-03-01 - 1998-12-31
Hamalao, Mardin P led s1997-01-01 - 1998-05-28
Bylund, Margot led v1996-03-22 - 1998-09-04
Eriksson, Anita ers c1995-03-01 - 1998-12-31
Andersson, Bertil ers fp1995-03-01 - 1998-12-31
Tamfeldt, Bengt ers m1996-04-19 - 1998-12-31
√Ėijen, Brittkarin ers m1995-03-01 - 1998-12-31
Bergström, Karin ers mp1995-03-01 - 1998-12-31
Birath, Kenneth ers s1995-03-01 - 1998-12-31
Sjöswärd-Persson, Per-Åke ers v1995-03-01 - 1998-09-09
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica v ordf m1995-03-01 - 1998-12-31
Stiglert, Göran ordf s1997-01-01 - 1998-12-31
Johansson, Björn led c1995-03-01 - 1998-12-31
Gundahl, Monica ers s1995-03-01 - 1998-05-28
Larsson, Lars ers s1997-01-01 - 1998-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)