Historik - Kommunstyrelsen 1996-07-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gauffin, Birgitta v ordf s1994-11-01 - 1998-10-31
Johansson, Alf ordf s1994-11-01 - 1998-10-31
Blomberg, Sten led c1994-11-01 - 1998-10-31
Jansson, Lars-Martin led mp1995-10-20 - 1998-10-31
Nordstrand, Bengt led v1994-11-01 - 1998-10-31
Gidlund, Lennart ers c1994-11-01 - 1998-10-31
Stejmar, Carina ers fp1994-11-01 - 1998-10-31
Kihlström, Dan ers kd1996-03-22 - 1997-10-16
Lendrup, Stina ers m1994-11-01 - 1998-10-31
Andersson, Ann-Cathrine ers s1994-11-01 - 1998-10-31
Carlsson, Anne ers s1994-11-01 - 1998-10-31
Jernstedt, Rolf ers s1994-11-01 - 1998-10-31
 
Aktiva förtroendevalda
Lindblom, Henrik led fp1994-11-01 - 1998-10-31
Dahlby, Ulf led m1994-11-01 - 1998-10-31
Elgh, Monica led m1994-11-01 - 1998-10-31
Knape, Anders led m1994-11-01 - 1998-10-31
Igelström, Hans led s1994-11-01 - 1998-10-31
Jansson, Lennart led s1996-07-01 - 1998-10-31
Ullenius, Marie ers 1995-12-15 - 1998-10-31
Nilsson, Göran ers m1994-11-01 - 1998-10-31
Nisser, Per-Samuel ers m1994-11-01 - 1998-10-31
Gundahl, Monica ers s1996-07-01 - 1998-05-28

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)