Historik - V√•rd- och omsorgsn√§mnden 1995-03-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Hirvonen, Leena ordf s1995-03-01 - 1996-12-31
Seidal, Tomas led kd1995-03-01 - 1998-12-31
Lien, Camilla led m1995-03-01 - 1998-12-31
Gustafsson, Sonia led s1995-03-01 - 1998-12-31
Fellsman, Gerhard led v1995-03-01 - 1996-03-21
Eriksson, Anita ers c1995-03-01 - 1998-12-31
Andersson, Bertil ers fp1995-03-01 - 1998-12-31
Lindau, Klaes ers m1995-03-01 - 1995-10-19
√Ėijen, Brittkarin ers m1995-03-01 - 1998-12-31
Bergström, Karin ers mp1995-03-01 - 1998-12-31
Birath, Kenneth ers s1995-03-01 - 1998-12-31
Hamalao, Mardin P ers s1995-03-01 - 1996-12-31
Sjöswärd-Persson, Per-Åke ers v1995-03-01 - 1998-09-09
 
Aktiva förtroendevalda
Elgh, Monica v ordf m1995-03-01 - 1998-12-31
Johansson, Björn led c1995-03-01 - 1998-12-31
Stiglert, Göran led s1995-03-01 - 1996-12-31
Gundahl, Monica ers s1995-03-01 - 1998-05-28

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)