Historik - Milj√∂- och H√§lsoskyddsn√§mnden 1992-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Schultz, Mikael tjm 1992-01-01 - 1994-12-31
Warholm, Robert ordf fp1992-01-01 - 1994-12-31
Sjödahl, Thure led c1992-01-01 - 1994-12-31
Adamsson, Christer led m1992-01-01 - 1994-12-31
Danell, Eric led m 1992-01-01 - 1993-11-18
Johansson, Inger led m1992-01-01 - 1994-12-31
Hammarström, Aino led s1992-01-01 - 1994-12-31
Widqvist, Stefan led s1992-01-01 - 1994-12-31
Hjalmarsson, Gunnar ers c1992-01-01 - 1994-09-15
Ekberg, Anders ers fp1992-01-01 - 1994-12-31
Kvarnlöv, Gitte ers kds 1992-01-01 - 1992-09-17
Seidal, Kristin ers kds1992-01-01 - 1994-12-31
Klintberg, Ronny ers m1992-01-01 - 1994-12-31
Kvarnström, Bodil ers s1992-01-01 - 1994-12-31
Sewén, Gunnar ers s1992-01-01 - 1994-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Holm, Håkan v ordf s1992-01-01 - 1994-12-31
Andersson, Lars ers s1992-01-01 - 1994-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)