Historik - Miljö- och HĂ€lsoskyddsnĂ€mnden 1986-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Gustafson, Hans v ordf s1986-01-01 - 1988-12-31
Johansson, Morgan supp c1986-01-01 - 1988-12-31
Haglund, Olle supp fp1986-01-01 - 1986-06-18
Johansson, Inger supp m1986-01-01 - 1988-12-31
Wiringe, Sandra supp mp1986-01-01 - 1988-12-31
Alin, Carin supp s1986-01-01 - 1986-05-15
Söderström, Margit supp s1986-01-01 - 1988-12-31
Hjalmarsson, Gunnar ordf c1986-01-01 - 1988-12-31
Nyqvist, Sune led fp1986-01-01 - 1988-12-31
Danell, Eric led m1986-01-01 - 1988-12-31
WĂ„llgren, Per-Jan led m1986-01-01 - 1988-12-31
Axelsson, Anita led s1986-01-01 - 1988-12-31
Trygg, Åke led s1986-01-01 - 1988-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Andersson, Lars supp s1986-01-01 - 1988-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)