Historik - KulturnĂ€mnden 1980-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Johansson, Alf v ordf s1980-01-01 - 1982-12-31
Falck, Maj-Lis suppl c1980-01-01 - 1982-12-31
Warholm, Robert suppl fp1980-01-01 - 1980-12-18
Carlsson, Ralph suppl m1980-01-01 - 1982-12-31
Insulander, Britt-Marie suppl m1980-01-01 - 1981-02-19
Eriksson, Ann-Christin suppl s1980-01-01 - 1980-12-18
HÄkangÄrd, Stig suppl s1980-01-01 - 1982-12-31
Blomberg, Sten ordf c1980-01-01 - 1982-12-31
Norderheim, Ulla led c1980-01-01 - 1982-12-31
Karlsson, Erik led fp1980-01-01 - 1982-12-31
Gullö, Helge led m1980-01-01 - 1982-12-31
Karlsson, Valter led s1980-01-01 - 1982-12-31
Runqvist, Bo led s1980-01-01 - 1982-12-31
 
Aktiva förtroendevalda
Andersson, Lars led s1980-01-01 - 1982-12-31

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)