Historik - Sociala distriktsn√§mnden 4 1971-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
 
Ej aktiva förtroendevalda
Wennberg, Erik v ordf m1971-01-01 - 1973-12-31
Ottosson, Alf suppl cp1971-01-01 - 1971-09-16
Frödin, Gösta suppl fp1971-01-01 - 1973-12-31
Eneström, Tord suppl m1971-01-01 - 1973-12-31
Karlsson, Irma suppl s1971-01-01 - 1971-11-18
Krook, Ulla-Britt suppl s1971-01-01 - 1973-12-31
Sjöstedt, Ingvar ordf s1971-01-01 - 1971-10-21
Hedqvist, Agda led cp1971-01-01 - 1973-12-31
Abelsson, Torsten led fp1971-01-01 - 1973-12-31
Andersson, Uno led s1971-01-01 - 1973-12-31
Bood, Svea led s1971-01-01 - 1973-12-31
Jansson, John led s1971-01-01 - 1973-12-31

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)