Samtliga Politiska uppdrag

Samtliga Politiska uppdrag för Per Strömgren (V)
Nämnd/styrelsePeriod
Stadsbyggnadsnämnden -
ers
2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsen -
ers
2018-10-18 - 2022-10-14
Kommunfullmäktige -
led
2018-10-15 - 2022-10-14
Historik