Historik för Höber, Åke (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsvårdsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Arbetsvårdsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Arbetsvårdsnämnden -
led
1973-01-19 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1972-11-17 - 1973-12-31
Arbetsvårdsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-01-18
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1972-11-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)