Historik för Seveborg, Jan-Olov ()
Nämnd/styrelsePeriod
Kollektivtrafiknämnden -
tjm
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunstyrelsen -
tjm
1991-11-01 - 1994-10-31
Organisationsnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1977-04-21
2:a revisorsgruppen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Centrala byggnadskommittén -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)