Historik för Seterlund, Alf (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Centrala byggnadskommittén -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
1:e v ordf
1979-11-01 - 1982-10-31
Budgetberedningen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1979-06-21 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Kommunstyrelsen -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Organisationsnämnden -
v ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Centrala byggnadskommittén -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Organisationsnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)