Historik för HÄkangÄrd, Stig (s)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KulturnÀmnden -
led
1983-12-16 - 1985-09-19
2:a revisorsgruppen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
4:e revisorsgruppen -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
KulturnÀmnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)