Historik för Lindegren, Ilse (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Överförmyndarnämnden -
ers
1983-01-01 - 1985-12-31
Skolstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Skolstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Skolstyrelsen -
suppl
1971-11-20 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)