Historik för Fors, Anne-Maj (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Valnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Socialnämnden -
led
1982-04-16 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-05-18
Sociala Centralnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-04-15
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1975-10-17 - 1976-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)