Historik för Edvinsson, Gunnar (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)