Historik för ErÄker, Inga-Lill (m)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
SocialnÀmnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala CentralnÀmnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Sociala distriktsnÀmnden 4 -
suppl
1975-11-21 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)