Historik för Bergergård, Arne (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogsnämnden -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Trafiksäkerhetskommittén -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Trafiksäkerhetskommittén -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)