Historik för Lundh, Sune (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Mariebergsskogsnämnden -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1971-11-19 - 1973-12-31
Trafiknämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)