Historik för Karlsson, Valter (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kulturnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-01-31
Kulturnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31
Kulturnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kulturnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)