Historik för Isaksson, Tyko (kds)
Nämnd/styrelsePeriod
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
supp
1992-06-15 - 1995-04-18
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1995-03-16
Socialnämnden -
led
1995-01-01 - 1995-02-28
Socialnämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Värmlands Museum -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Valberedningen -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Socialnämnden -
led
1992-01-01 - 1993-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)