Historik för Fries, Thorsten E (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Energiverkstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)