Historik för Jonsson, Kerstin (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
ers
1999-01-21 - 2002-10-31
Kommunfullmäktige -
ers
1996-12-13 - 1998-10-31
Emma Dyrssens minnesfond -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Valberedningen -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)