Historik för Cassel, Thomas (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Energiverkstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1984-09-21 - 1984-10-31
Energiverkstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-11-01 - 1982-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)