Historik för Eriksson, Bertil (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Byggnadsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-01-21
Kommunfullmäktige -
suppl
1987-03-20 - 1988-01-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)