Historik för Wändell, Agneta (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1983-09-15
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1983-01-01 - 1983-09-15
Arbetsvårdsnämnden -
suppl
1982-10-22 - 1982-12-31
Fritidsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1981-12-18 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-11-01 - 1982-10-31
Försäkringsnämnden -
suppl
1977-09-16 - 1979-12-31
Försäkringsnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1977-09-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)