Historik för Johansson, Arne (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Personalnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1978-09-22 - 1979-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)