Historik för Wangstad, Ulla (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
TuristnÀmnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)