Historik för Nerman, Måns (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Budgetberedningen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Budgetberedningen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
2:e v ordf
1979-11-01 - 1982-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Frödingsstipendienämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
1:e v ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)