Historik för Lindblad, Gullan (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1983-12-15
Kommunstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Budgetberedningen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
ordf
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
ordf
1976-11-01 - 1979-10-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1973-04-19 - 1973-12-31
Sociala Centralnämnden -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)